Idea – Inwest jest spółką działającą od 1997 roku, zajmuje się budowaniem, wynajmowaniem i zarządząniem nieruchomościami komercyjnymi, a także budowaniem i sprzedażą mieszkań oraz apartamentów w Szczecinie.

Jesteśmy właścicielami i zarządzamy kilkoma centrami handlowymi i wieloma lokalami handlowo-usługowymi w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim.

Od kilku lat z powodzeniem rozwijamy działalność deweloperską, czego efektem są zrealizowane inwestycje: osiedle Mickiewicza, oraz apartamentowiec „Black Pearl” przy alei Niepodległości w Szczecinie. 

Obecnie realizujemy inwestycję 18 - kondygnacyjnego apartamentowca, po dawnym wieżowcu TVP, przy ulicy Niedziałkowskiego w Szczecinie.

Misją naszej Firmy jest tworzenie pięknej i funkcjonalnej architektury dla mieszkańców miasta i województwa w którym działamy.

Dla realizacji tego celu poszukujemy nowych terenów pod przyszłe inwestycje, jak również  chcemy pozyskiwać zniszczone i zaniedbane obiekty w okolicach centrum Szczecina. 

Przywracając im atrakcyjny i funkcjonalny charakter, czynimy piękniejszym miasto w którym żyjemy.

 Black Pearl

2

Zamknij

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dlasze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.