INWESTYCJE WYKONANE

OSIEDLE MICKIEWICZA
ul. Adama Mickiewicza 30-32
70-386 Szczecin

Zespół mieszkalno – usługowy przy ul. A. Mickiewicza 30, 32 to połączenie przedwojennej zabudowy z nowoczesnymi, atrakcyjnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Inwestycja składa się z dwóch budynków, połączonych kameralnym, zielonym dziedzińcem – tarasem. Budynek „A”, w którym znajdują się 52 lokale, został zaprojektowany jako nowoczesna, oszczędna w formie bryła, z licznymi przeszkleniami. Budynek „C” natomiast nawiązuje do przedwojennej zabudowy poprzez charakter wykończenia elewacji oraz stylizowanych okien. Kameralnemu charakterowi sprzyja również niewielka liczba mieszkań – tylko 11 lokali na trzech kondygnacjach. Inwestycja została rozpoczęta w sierpniu 2012 roku, a ukończona w grudniu 2013 roku. W ofercie dostępne były 63 mieszkania, o powierzchni od 22 do 48 mkw. Głównym wykonawcą była firma Calbud.

Nowoczesna bryła z całkowicie szklaną elewacją frontową, komfortowe wykończenie i doskonała lokalizacja to jedne z kluczowych atutów czyniących z „Black Pearl” unikatową ofertę, skierowaną do wymagających klientów.
Budynek położony jest przy prestiżowej arterii w centralnym punkcie miasta, doskonale skomunikowanym oraz oferującym dostęp do instytucji publicznych, biznesowych oraz szerokiej oferty handlowo – usługowej.

Do wynajęcia oferujemy lokal handlowo – usługowy na parterze, o powierzchni 67 mkw oraz lokal biurowy o powierzchni 200 mkw na 1 piętrze.
Kondygnacja pierwszego piętra to powierzchnia biurowa klasy A, z niezależnym wejściem z poziomu parteru oraz windą do wyłącznego użytkowania na potrzeby powierzchni biurowej, dostępna przez 24h/dobę.
Zaprojektuj swój lokal:
Powierzchnia biurowa została zaprojektowana w planie otwartym, by zapewnić możliwość podziału i elastycznej aranżacji, oraz dopasowanie wielkości pomieszczeń do potrzeb Najemcy. W standardzie kompleksowego wykończenia powierzchni, według indywidualnej aranżacji zgodnej z oczekiwaniami Najemcy oferujemy: klimatyzację, podwieszane sufity, podnoszone podłogi techniczne wykończone wykładziną podłogową, ścianki działowe, kontrolę dostępu, podwójne zasilanie, łącze światłowodowe, okablowanie strukturalne (elektryczne, komputerowe, telefoniczne). Budynek jest objęty systemem monitoringu wizyjnego, oraz usługą concierge – recepcja/ochrona 24h/dobę.

Zapraszamy do kontaktu: tel. 501 436 224